flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
06
quantity
Product details
Category
HRC55 4 Flute Carbide Alloy Tungsten Steel Milling Cutter 3.1mm 3.2mm 3.3mm 3.4mm 3.6mm 3.7mm 3.8mm 3.9mm 4.1mm 4.2mm 4.3mm 4.4mm 4.6mm 4.7mm 4.8mm 4.9mm Non-standard Decimal Point End Mill CNC Accessories Tools==========Degree : R0.5Certification : NoneDiameter : 3.1-4.9mmCoating : TiCNOrigin : ChinaType : Face MillMaterial : CarbideOverall Length : 50MMfeature : Non-standard decimal point milling cutterfeature 1 : CNC toolsfeature 2 : cnc cuttersfeature 3 : end mill 3.1mmfeature 4 : decimal point milling cutterfeature 5 : decimal point end millfeature 6 : milling toolsfeature 7 : metal cutterfeature 8 : face millingfeature 9 : end mill 4.1mm