Eiko LHB3-1655-1-W110-N08 Linear High Bay LED Light – 165W 20,773 lm (5000K) | 120-277V Dimmable | DLC Premium | IP20 Damp-Rated | 10’ 300V 18/3 SJTW White Cord With 250V 20A Straight Plug