1pc Power EMI Filter CW4L2-3A-T CW4L2-20A-T Single Phase AC 115V / 250V 20A 50/60HZ for Cutting Engraving Machine and Marking(CW4L2-3A-T)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
00
quantity
Product details
Category
  • Electromagnetic Interference Filters
  • 1pc Power EMI Filter CW4L2-3A-T CW4L2-20A-T Single Phase AC 115V / 250V 20A 50/60HZ For Cutting Engraving Machine And Marking